Guest House Nash Dom

Principalele facilități

  • Wi-Fi

  • Servicii 24 de ore din 24

  • Check-in/-out rapid

  • Plajă privată

  • Activități sportive

  • Spa și relaxare

  • Opțiuni de luat masa la fața locului

  • Prietenos cu copii

  • Aer condiționat

  • Animale de companie

Locație

    Guest House Nash Dom Cavarna oferă apropiere de Ekspozitsiya Dobrudja I Moreto, care se află la o plimbare de aproximativ 15 minute. Vă puteți bucura de un mic dejun tip bufet continental și aveți acces la o terasă.

    În timp ce vă cazați la acest hotel, sunteți invitați să descoperiți Chirakman, situat la aproape 2 km, sau să vizitați locuri de sport precum Kavarna Stadium, aflat la 1.7 km distanță. Guest House Nash Dom din Cavarna vă oferă acces la Eranos Eranosyan, care se află la 19 minute de mers pe jos. Printre experiențele culturale din apropiere se numără Historical Museum Kavarna, aflat la 0.8 km distanță.

    La casa de oaspeți confortabilă, există 6 camere, fiecare dintre ele având climatizare, precum și facilități de divertisment, cum ar fi WiFi gratuit și un TV cu ecran plat cu canale prin satelit. În plus, băile private sunt dotate cu o toaletă separată și un duș.

    Guest House Nash Dom servește un mic dejun delicios tuturor oaspeților săi. Oaspeții pot merge la barul cafenea pentru a se bucura de băutura lor preferată. Alte locuri de luat masa includ Moriashka Sresta, situat la o plimbare de aproape 15 minute.

    Informații importante

    Check-in: de la 14:00 până la 23:59
    Check-out: până la 12:00
    Număr de înmatriculareK1-ИИШ-6Я3-1П
    • Copii și paturi suplimentare
    • În cameră nu se oferă pătuțuri.

    Opțiuni de cameră la Guest House Nash Dom Cavarna

    La casa de oaspeți confortabilă, există 6 camere, fiecare dintre ele având climatizare, precum și facilități de divertisment, cum ar fi WiFi gratuit și un TV cu ecran plat cu canale prin satelit. În plus, băile private sunt dotate cu o toaletă separată și un duș.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Facilități foto Guest House Nash Dom Cavarna Toalete foto Guest House Nash Dom Cavarna Facilități foto Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Toalete foto
    Cameră Queen

    Dimensiune: 20 m²

    Tip de pat: 2 Single beds

    Mai multe informații +
    Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto
    Cameră triplă clasică

    Dimensiune: 25 m²

    Tip de pat: 3 Single beds

    Mai multe informații +
    Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto Guest House Nash Dom Cavarna Cameră foto
    Cameră

    Dimensiune: 20 m²

    Tip de pat: 1 Pat de o persoană

    Mai multe informații +

    Locația Guest House Nash Dom Cavarna

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Guest House Nash Dom Cavarna

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Întrebări frecvente

    • Oaspeții de la Guest House Nash Dom pot avea acces la un serviciu de transfer de la aeroport?
      Da, Guest House Nash Dom oferă transfer de la aeroport. Vă rugăm să sunați în avans pentru a verifica detaliile.
    • Guest House Nash Dom acceptă animalele de companie?
      Oaspeții sunt invitați să stea la Guest House Nash Dom împreună cu animale de companie.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Guest House Nash Dom Cavarna